آخرین اخبار ، اطلاعیه ها ، گزارشات فعالیتهای انجمن و .....

رئیس سازمان غذا و دارو در حکمی اکبر عبدالهی اصل را به سمت مدیرکل نظارت و ارزیابی دارو و موادمخدر این سازمان منصوب کرد.

 

رسول دیناروند، رئیس سازمان غذا و دارو طی حکمی مدیرکل جدید نظارت و ارزیابی دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو را منصوب کرد.

وی طی حکمی دکتر اکبر عبدالهی اصل را به عنوان مدیرکل جدید نظارت و ارزیابی دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو جایگزین مهدی پیرصالحی کرد.

در این حکم که توسط دکتر رسول دیناروند امضا شده است آمده است:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۴ساعت 10:40  توسط انجمن | 

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر محمدعلی همتی به سمت معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در حکم صادره از سوی دکتر سیدتقی نوربخش آمده است:
باعنایت به تعهد، تخصص، سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی منصوب می‌شوید.
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین (علیهم‌السلام) و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها ضمن رعایت جوانب شرعی و مقررات مربوطه، استفاده از سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی، پایش عملکرد و در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین‌اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.
دکتر همتی متخصص اعصاب و روان بوده و پیش از این در سمت‌های مدیرکل امور جانبازان اعصاب و روان بنیاد جانبازان ، مدیرکل پشتیبانی و مشاور معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی فعالیت داشته‌اند.
همچنین طی حکمی دیگر از سوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر هدایت‌ا... ادیب‌نیا معاون درمان سابق، به سمت مشاور ارشد مدیرعامل در امور درمان منصوب شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم آبان ۱۳۹۲ساعت 9:22  توسط انجمن | 
 

۲۵ عضو شورای عالی نظام پزشکی

 با رأی اعضای مجمع عمومی این سازمان انتخاب شدند.

خبرگزاری فارس: اعضای شورای عالی نظام پزشکی انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، 25 نفر اعضای شورای عالی نظام پزشکی امروز در  6 گروه پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان، متخصصان علوم آزمایشگاهی، مامایی و لیسانسه های پروانه دار انتخاب شدند.

 

در گروه پزشکان 13 نفر منتخب شورای عالی نظام پزشکی به ترتیب عبارتند از : حسین قشلاقی(132 رأی) ، محمد مهدی گلمکانی( با 112 رأی)، اسماعیل ایدنی( با 111 رأی)، انوش برزیگر( با 104 رأی) ، محسن مصلی و عباسعلی جوادی ( هر کدام با 100 رأی)، داریوش طاهرخانی( با 94 رأی)، مصطفی مهرابی( 94 رأی)، ضرغام صادقی( 90 رأی)، علی اصغر پیوندی( 88رأی) ، فرزاد فرقانی( 86 رأی)، حسین بابایی( 84 رأی) و ولی رستم زاده( با 81 رأی).

 در گروه دندانپزشکی نیز به ترتیب بهنام عباسیان با 126 رآی، نوید ناصری با 108 رأی و عباسعلی خادمی با 75 رأی انتخاب شدند.

 در گروه داروسازان نیز به ترتیب محمود فاضل با 168 رأی، یدالله سهرابی با 128 رأی و سید حمید خویی با 123 رأی به شورای عالی نظام پزشکی راه یافتند.

 در گروه متخصصان علوم آزمایشگاهی نیز به ترتیب علی اکبر سید مهدی با 103 رأی و محمد صاحب الزمانی با 98 رأی برای 4 سال به عنوان عضو شورای عالی نظام پزشکی انتخاب شدند.

 در گروه ماماها نیز نوشین زنده زبان با 97 رأی و کفایی با 92 رأی انتخاب شدند.

 در گروه لیسانسه های پروانه دار مرتضی حیدری با 111رأی و فرجود شکوهی با 96 رأی به عنوان اعضای شورای عالی نظام  پزشکی انتخاب شدند.

 همچنین در گروه پزشکی محمدرضا خردمند، سعید پناهی، عبدالرحیم قلی زاده پاشا، ایرج خسرونیا و محمد مهدی مطهری به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 در گروه مامایی نیز زهرا مدرسی، در گروره دندانپزشکان کاوه سیدان، در گروه داروسازان حجت الله یزدان شناس و در گروه لیسانسه های پروانه دار مهدی مداحی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 *********************************************
با رأی اکثریت اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی:
 
علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی شد

علیرضا زالی با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی برای مدت چهار سال به عنوان رئیس کل جدید سازمان نظام پزشکی انتخاب شد.

خبرگزاری فارس: علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی شد

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، ۲۲۵ نفر اعضاء جدید مجمع عمومی نظام پزشکی صبح امروز اولین جلسه خود را برای انتخاب رئیس کل و اعضاء شورای عالی نظام پزشکی برای مدت چهار سال تشکیل دادند.

این انتخابات برگزار شد و علیرضا زالی با کسب  ۱۶۶ رأی به عنوان رئیس کل جدید سازمان نظام پزشکی برای مدت چهار سال انتخاب شد.

*************************************************************** 

هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام‌پزشکی انتخاب شدند

انتخابات مجمع عمومی نظام پزشکی صبح امروز برگزار شد و طی آن چهار عضو هیئت رئیسه این مجمع انتخاب شدند.

خبرگزاری فارس: هیئت رئیسه مجمع عمومی نظام‌پزشکی انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، صبح امروز مجمع عمومی جدید سازمان نظام پزشکی تا حدود 230 نفر تشکیل شد و عباس آقازاده پزشک عمومی از چالوس، علیرضا اسپید رادیولوژیست از اندیمشک، لاله تدین پزشک عمومی از شیراز و فرحناز محمدی سعادت ماما از رباط‌کریم به عنوان اعضای هیئت رئیسه جدید مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی انتخاب شدند.

قرار است با حضور هیئت رئیسه جدید مجمع عمومی نظام پزشکی اعضاء این مجمع تا ساعتی دیگر رئیس کل جدید سازمان نظام پزشکی و 25 نفر اعضاء انتخابی شورای عالی این سازمان را انتخاب کنند.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 10:7  توسط انجمن | 
 مهدی رحمتی، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت با تأیید خبر گفت: عباس حاجی آخوندی، امروز با حکم محمد حسن طریقت منفرد، وزیر بهداشت به عنوان رئیس جدید سازمان غذا و دارو و جایگزین احمد شیبانی منصوب شد.

 عباس حاجی آخوندی، داروسازی است که به خصوص در حوزه تولید داروهای گیاهی فعالیت کرده و در گذشته در سمتهای مختلفی در سازمان غذا و دارو از جمله مدیرکلی حوزه غذا  فعالیت کرده است و همچنین مدتها به عنوان مشاور وزیر بهداشت در امور طب سنتی در دوره وزارت کامران باقری لنکرانی و مرضیه وحید دستجردی فعالیت کرده است. وی همچنین در تدوین قوانین مرتبط با علوم دارویی و طب سنتی با شورای عالی انقلاب فرهنگی همکاری می‌کند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 12:6  توسط انجمن | 

انتصاب دکتر حسین حلاجیان  دبیر انجمن داروسازان شهرستان تنکابن

به عضویت کارگروه آموزشی هیات مدیره انجمن داروسازان ایران .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم مهر ۱۳۹۱ساعت 18:26  توسط انجمن | 
سعید مرتضوی مدیر عامل صندوق تأمین اجتماعی شد
 

خبرگزاری فارس: سعید مرتضوی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان مدیر عامل جدید صندوق تأمین اجتماعی معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در مراسمی با حضور وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، جمعی از مسئولان این وزارتخانه و نمایندگان جامعه کارگری، برگزار شد، سعید مرتضوی به عنوان مدیرعامل جدید صندوق تأمین اجتماعی کشور معرفی شد.
صندوق تأمین اجتماعی کشور در دو ماه گذشته با سرپرستی موسویان اداره می شد و پیش از وی نیز  رحمت الله حافظی مدیرعامل این صندوق بود.
گفتنی است خبرگزاری فارس دو هفته پیش از قطعی شدن ریاست مرتضوی بر صندوق تامین اجتماعی خبر داده بود.

یک منبع آگاه در گفتگو با فارس خطاب به نمایندگان مجلس:
"آقای وزیر هم با انتصاب مرتضوی مخالف بود"

خبرگزاری فارس: یک منبع آگاه ضمن واکنش به خبر استیضاح وزیر کار و رفاه اجتماعی، از نمایندگان مجلس خواست با استفاده از ابزارهای قانونی درباره انتصاب سعید مرتضوی به سمت مدیر عاملی صندوق تامین اجتماعی از رئیس جمهور توضیح بخواهند.

خبرگزاری فارس: آقای وزیر هم با انتصاب مرتضوی مخالف بود

این منبع آگاه در گفت و گو با خبرگزاری فارس ضمن اعتراض به درخواست نمایندگان برای استیضاح عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: انتصاب سعید مرتضوی به سمت مدیر عاملی صندوق تامین اجتماعی بر خلاف میل و اراده وزیر رفاه صورت گرفته و نمایندگان باید درباره این انتصاب، جریان انحرافی را که در اطراف رییس جمور حلقه زده است، مورد سوال قرار دهند.

وی تاکید کرد: بر اساس شنیده‌ها و اخبار واصله شیخ الاسلامی به شدت با انتصاب مرتضوی به سمت یاد شده مخالف بوده است و هفته‌های متمادی در برابر فشارها مقاومت کرده و در نهایت با فشارهای وارده از سوی لیدر جریان انحرافی انتصاب مرتضوی در سمت مدیر عاملی صندوق تامین اجتماعی به وزیر تحمیل شده است.

این منبع آگاه از نماینگان مجلس شورای اسلامی خواست تا با استفاده از ابزار قانونی، از رییس جمهور درباره فشارهای وارده از سوی جریان انحرافی برای انتصاب مرتضوی سوال کنند.

وی همچنین با انتقاد از نحوه انتصاب مرتضوی تاکید کرد: معارفه مرتضوی به یک باره و در جلسه ای بدون حضور خبرنگاران آن هم در روزهای پایانی سال بیانگر آن است که برگزارکنندکان این معارفه چندان مایل به رسانه‌ای شدن این خبر نبوده‌اند.

گفتنی است،سعید مرتضوی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز امروز به عنوان مدیر عامل جدید صندوق تأمین اجتماعی معرفی شد.

خبرگزاری فارس دو هفته پیش، از قطعی شدن ریاست مرتضوی بر صندوق تامین اجتماعی خبر داده بود.

در همین حال محمد‌رضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به انتصاب مرتضوی به ریاست سازمان تامین اجتماعی گفت: در پی این انتصاب برخی از نمایندگان خواستار استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شدند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ساعت 10:1  توسط انجمن | 

انتصاب جناب آقای دکتر صادق محبی بعنوان مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات

لینک دریافت

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ساعت 9:51  توسط انجمن | 
سرپرست معاونت درمان تأمین‌اجتماعی منصوب شد

خبرگزاری فارس: با حکم مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، سرپرست معاونت درمان این سازمان منصوب شد

خبرگزاری فارس: سرپرست معاونت درمان تأمین‌اجتماعی منصوب شد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین، دکتر رحمت‌اله حافظی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در این حکم هدایت‌اله ادیب‌نیا را به سمت سرپرست معاونت درمان تأمین‌اجتماعی منصوب کرده است.

پيش از اين بهروز براتي رئيس هيئت مديره سازمان تأمين اجتماعي، سرپرست معاونت درمان بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 8:54  توسط انجمن | 

دکتر علی یزدانی عهده دار معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی کشور شد

بر اساس حکمی از سوی رییس کل سازمان نظام پزشکی ، دکتر علی یزدانی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی این سازمان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ، دکتر سید شهاب الدین صدر در این حکم خطاب به دکتر یزدانی آورده است : با عنایت به سوابق درخشان و مراتب دانش ، تجربه و تعهد جنابعالی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف سازمان موفق و موید باشید.

گفتنی است ، دکتر علی یزدانی ،عضو شورای عالی نظام پزشکی و رییس سابق انجمن دندانپزشکان است.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 11:58  توسط انجمن | 

انتصاب جدید در معاونت دانشجویی وفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

انتصاب جدید در معاونت دانشجویی وفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،طی حکمی ازسوی دکتر فرهنگ بابا محمودی معاون دانشجویی وفرهنگی دانشگاه ،دکتر یوسف مقدسی  به سمت  "مدیر امور دانشجویی " این معاونت منصوب گردید.
دربخشی از این حکم  آمده : برادر ارجمند جناب آقای دکتر مقدسی  ،با توجه به تعبد وتعهد وسوابق ارزشمند شما درامور اجرایی بعنوان مدیر امور دانشجویی در این معاونت انتخاب می شوید امید است با عنایت خداوند متعال و با استمداد از توجهات حضرت ولی عصر (عج) و استفاده از توانمندی همه همکاران در این حوزه در ارایه خدمات ارزشمند به دانشجویان عزیز موفق و موید باشید

تاریخ ثبت: 1389/12/26

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 10:20  توسط انجمن | 
 یکشنبه ۱۲/۱۰/۸۹

بر اساس حكمي از سوي دكتر محمدباقر هداوند سرپرست سازمان بيمه خدمات درماني انتصابات ذيل در سازمان بيمه خدمات درماني صورت پذيرفت:

- صادق اديبي......................... سرپرست حسابرسي داخلي

-جمشيد بحريني................................ سرپرست امور مالي

                                                                                                 

1389/9/16 سه شنبه

معاون بيمه و درمان سازمان بيمه خدمات درماني منصوب گرديد بر اساس حكمي از سوي دكتر محمد باقر هداوند سرپرست سازمان بيمه خدمات درماني، دكتر سيد مرتضي ادياني به سمت معاون بيمه و درمان اين سازمان منصوب گرديد. بر اساس حكمي از سوي دكتر محمد باقر هداوند سرپرست سازمان بيمه خدمات درماني، دكتر سيد مرتضي ادياني به سمت معاون بيمه و درمان اين سازمان منصوب گرديد.

1389/7/7 چهارشنبه

انتصاب در سازمان بيمه خدمات درماني بر اساس حكمي از سوي دكتر محمد باقر هداوند سرپرست سازمان بيمه خدمات درماني... بر اساس حكمي از سوي دكتر محمد باقر هداوند سرپرست سازمان بيمه خدمات درماني، دكتر فرهاد فيروزبخت به سمت مديركل روابط عمومي و امور بين الملل اين سازمان منصوب گرديد 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم دی ۱۳۸۹ساعت 9:32  توسط انجمن | 

مشاور و مديركل منابع انساني و پشتيباني معاونت توسعه مديريت و منابع منصوب شد.

به گزارش سرويس يهداشت و درمان ايسنا، دكتر حسني معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت طي حكمي، دكتر حسين مباركي، عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران را به سمت مشاور و مديركل منابع انساني و پشتيباني اين معاونت منصوب كرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۹ساعت 8:4  توسط انجمن | 

  جناب آقای دکتر شیبانی معاون غذا و دارو وزارت بهداشت طی احکامی جداگانه، جناب آقای دکتر صادق رجایی را بعنوان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو، جناب آقای دکتر مرتضی پیرعلی همدانی را بعنوان مشاور در امور ارتباط و تعامل با دانشکده های داروسازی و اعضاء هیئت علمی و مراکز تحقیقات و فناوری داروئی و جناب آقای سید اسماعیل سعادتدار را بعنوان سرپرست روابط عمومی معاونت غذا و دارو منصوب نمودند.

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 11:1  توسط انجمن | 

خبرنامه غذا و دارو - دكتر شيباني معاون محترم غذا و دارو، آقاي دكتر جنت را به سمت مدير کل نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي منصوب كرد.

متن حكم به شرح ذيل مي باشد:

جناب آقاي دکتر بهروز جنت، با توجه به تجربه، تخصص و تعهد جنابعالي به موجب اين ابلاغ به عنوان مدير کل نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي منصوب ميشويد.

اميذ است با اتکال به خداوند متعال و با استفاده بهينه از امکانات و ظرفيتهاي موجود و اصلاح روشها در راستاي تسهيل در اجراي امور و پاسخگويي به مراجعين با رعايت اصول، قوانين و مقررات، در انجام وظايف محموله موفق باشيد و انشاالله شاهد ارتقا کيفي امور اجرايي و نظارتي آن اداره کل در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم شريف کشورمان باشيم.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:6  توسط انجمن | 
وزير رفاه و تامين اجتماعي منصوب كرد : دكتر « هداوند » سرپرست صندوق بيمه خدمات درماني شد.

وزير رفاه و تامين اجتماعي درحكمي دكتر« محمد باقر هداوند » را به سرپرستي صندوق بيمه خدمات درماني منصوب كرد .

به گزارش اداره كل روابط عمومي وزارت رفاه و تامين اجتماعي صادق محصولي در اين حكم با اشاره به قرارداشتن در دهه پيشرفت و عدالت و تلاشهاي دولت عدالت محور تاكيد كرده است :


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 8:51  توسط انجمن | 

طي حكمي از سوي آقاي دكتر رحمت ا... حافظي مدير عامل سازمان بيمه خدمات درماني ، آقاي دكتر يحيي صالح طبري به عنوان مدير كل بيمه خدمات درماني مازندران منصوب گرديد.

(لازم به ذكر است نامبرده از تاريخ 12/4/89 عهده دار سرپرستي اين اداره كل بودند.)

متن حكم بدين شرح است :

 جناب آقاي دكتر يحيي صالح طبري

سلام عليكم

نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به سمت مدير كل بيمه خدمات درماني استان مازندران منصوب مي شويد.

اميد است با اتكال به ذات اقدس باريتعالي و با التزام به احكام شرع مبين اسلام و قوانين و مقررات كشور در راه خدمتگزاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق اهداف سازماني موفق باشيد.

                                                                                  دكتر رحمت ا... حافظي

                                                                                          مدير عامل

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 9:19  توسط انجمن | 
براساس حکمی از سوی دکتر رحمت ا... حافظی مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی، دکتر علی شجاعی به سمت مشاور مدیر عامل این سازمان منصوب گردید.
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم مرداد ۱۳۸۹ساعت 16:25  توسط انجمن | 
بر اساس حکمی از سوی دکتر رحمت ا... حافظی مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی، دکتر یحیی صالح طبری به سمت مدیرکل بیمه خدمات درمانی استان مازندران و دکتر سید علی موسوی جم به سمت مدیرکل بیمه خدمات درمانی استان کردستان منصوب گردیدند.
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم تیر ۱۳۸۹ساعت 12:8  توسط انجمن | 
اعضاي جديد هيئت مديره صندوق تامين اجتماعي انتخاب شدند 

 

اعضاي جديد هيئت مديره صندوق تامين اجتماعي از سوي هيات امناي سازمان تامين اجتماعي انتخاب شدند .

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بين الملل وزارت رفاه و تامين اجتماعي ، آقايان دكتر بهروز براتي ، دكتر رحمت الله حافظي ، مهندس عليرضا عسگريان ، دكتر بهروز مرادي و سيد مجيد موسويان از سوي مهندس صادق محصولي رئيس هيات امناي سازمان تامين اجتماعي و وزير رفاه و تامين اجتماعي به عنوان عضو هيئت مديره صندوق منصوب شدند .
۱۳/۲/۸۹
+ نوشته شده در  یکشنبه یکم فروردین ۱۳۸۹ساعت 12:40  توسط انجمن | 
با توجه به پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و بر اساس حکمی از سوی مهندس صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجتماعی، دکتر رحمت اله حافظی به سمت مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی کشور منصوب گردید.
تاریخ خبر۸/۲/۸۹
+ نوشته شده در  یکشنبه یکم فروردین ۱۳۸۹ساعت 12:3  توسط انجمن | 
با ابلاغ نمودار سازماني جديد وزارت بهداشت صورت گرفت؛

انتصابات جديد در وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي

با ابلاغ نمودار سازماني جديد وزارت بهداشت، دكتر وحيد دستجردي، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، طي احكام جداگانه‌اي معاونين بهداشتي، درمان، دانشجويي و فرهنگي و غذا و داروي اين وزارتخانه را منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي براساس اين احكام، دكتر عليرضا مصداقي‌نيا به سمت معاون بهداشتي، دكتر سيدحسن امامي رضوي به سمت معاون درمان، خانم دكتر فرحناز تركستاني به عنوان معاون دانشجويي و فرهنگي و رئيس مركز امور دانشجويي و فرهنگي و دكتر احمد شيباني به عنوان معاون غذا و دارو و رئيس مركز توسعه غذا و داروي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي منصوب شدند.

همچنين دكتر دستجردي، طي احكام جداگانه ديگري دكتر لاريجاني را به سمت قائم مقام وزير در امور سياستگذاري، وزارت بهداشت؛ دكتر محمدحسين نيكنام را به عنوان قائم مقام وزير در امور همكاريهاي بين‌المللي و دكتر سيدرمضان محسن‌پور را به عنوان قائم مقام وزير در امور مجلس منصوب كرد.

براساس اين گزارش دكتر دستجردي، طي احكام ديگري دكتر محمود كاظمي را به سمت مشاور وزير در امور حقوقي و دكتر حسن آقاجاني را به عنوان مشاور وزير و مديركل دفتر وزارتي و روابط عمومي منصوب كرد.

گفتني است دكتر آقاجاني مشاور وزير و مديركل دفتر وزارتي و روابط عمومي نيز طي حكمي دكتر سيدحميد حسيني را به سمت مدير روابط عمومي منصوب كرد. 

آشنایی با معاونین وزارت بهداشت      

                                                                                                  تاریخ خبر    ۱۸/۱۲/۸۸

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم اسفند ۱۳۸۸ساعت 10:40  توسط انجمن | 

مراسم توديع و معارفه مدير كل دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت بهداشت برگزار شد .

مراسم معارفه دكتر سيدجمال‌الدين سجادي و توديع آقاي دكتر آقاجاني به عنوان مشاور وزير و مديركل جديد دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات با حضور مديران حوزه‌هاي مختلف وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي آقاي محمد عليزاده مديركل دفتر مركزي حراست در اين مراسم با اشاره به اين مطلب كه دفتر بازرسي و رسيدگي به شكايات يكي از مجموعه‌هاي قدرتمند نظارتي است، گفت: اين مجموعه با رويكرد بازرسي، در بررسي عملكردها، در فرايند سازي و اصلاح آن نقش ويژه‌اي دارد.

وي افزود: دفتر بازرسي و رسيدگي به شكايات همچنين در شناسايي و برخورد با مسيرهايي كه منتهي به ناكارآمدي سيستم، شكل‌گيري رفتارهاي نامناسب و نهايتاً منتهي به تخلف مي‌شود، مسئوليت دارد.

مديركل دفتر مركزي حراست، خاطر نشان كرد: تلاش براي ايجاد رضايتمندي در مراجعين و مشتريان حوزه بهداشت و درمان از طريق انجام فعاليتهاي صحيح و افزايش رضايتمندي مردم از وظايف اصلي اين حوزه محسوب مي‌شود.

گفتني است دكتر سيدجمال‌الدين سجادي مشاور وزير و مديركل جديد دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات، عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران و متخصص داخلي است.۸۸/۱۲/۰۱

+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم بهمن ۱۳۸۸ساعت 9:32  توسط انجمن | 
دو انتصاب در معاونت آموزشي

طي احكام جداگانه‌اي از سوي دكتر محمدعلي محققي، معاون آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي مشاور عالي علمي و مشاور و مدير روابط عمومي اين معاونت منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي براساس اين احكام، دكتر نادر ممتاز منش، رئيس مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي با حفظ سمت به عنوان مشاور عالي علمي اين معاونت و آقاي عبدالناصر نوروززاده به عنوان مشاور و مدير روابط عمومي حوزه معاونت آموزشي منصوب شد.

۱۲/۱۰/۸۸

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم دی ۱۳۸۸ساعت 11:46  توسط انجمن | 

مدير كل نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي ابقا شد

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دكتر هدايت حسيني مديركل نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي معاونت غذا و داروي اين وزارتخانه از سوي دكتر احمد شيباني در سمت خود ابقا شد.

تاریخ خبر ۱۸/۹/۸۸

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۸ساعت 18:38  توسط انجمن | 

دكتر وحيد دستجردي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طي حكمي دكتر حسن آقاجاني را به عنوان مشاور و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب كرد.همچنین دكتر وحيد دستجردي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طي حكمي دكتر محمدامیر امیرخانی را به عنوان مشاور منصوب كرد و همچنین  طي حكمي از سوي آقای دکتر سید حسن امامی رضوی معاون سلامت، آقای دکتر محمد اسماعیل مطلق به عنوان معاون فنی معاونت سلامت و رئیس مرکز توسعه شبکه و ارتقاء سلامت وزارت متبوع منصوب شد.

۲۸/۹/۸۸

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:11  توسط انجمن | 
انتصابات جديد در وزارت بهداشت

 دكتر وحيد دستجردي طي حكمي دكتر سيدرمضان محسن‌پور را به عنوان معاون امور مجلس خود منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در اين حكم اظهار اميدواري شده است كه با مشاركت ساير معاونين و جلب همكاري مشفقانه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در انجام وظايف محوله و تحقق اهداف اين وزارتخانه در عرصه سلامت و قانون‌گذاري تلاش شود.

گفتني است دكتر حسن‌ امين‌لو كه پيش از اين معاون امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بود طي حكم جداگانه‌اي از سوي دكتر وحيد دستجردي به عنوان دبير مجامع شوراها و هيأت‌هاي امنا و مشاور وزير در امور برنامه و بودجه منصوب شد.

تاریخ خبر ۱۶/۹/۸۸

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 18:41  توسط انجمن | 

       خبرنامه غذا و دارو - جلسه معارفه آقايان دکتر پيرعلي و دکتر رستگار برگزار شد.

در تاریخ ۱۳/۸/۸۸ مراسم توديع و معارفه آقايان دکتر مرتضي پيرعلي و دکتر حسين رستگار به عنوان قائم مقام معاون محترم غذا و دارو و رئيس اداره کل آزمايشگاههاي کنترل برگزار گرديد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:4  توسط انجمن | 
برای اطلاع از انتصابات در وزارت بهداشت و درمان به آدرس  www.behdasht.gov.ir  مراجعه نمایید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 9:55  توسط انجمن | 
http://www.mefa.ir/directcontact-brodcast-assignment-fa.html
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:41  توسط انجمن | 

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر وحيد دستجردي طي حكمي دكتر عليرضا يلدا استاد پیشکسوت دانشگاه را را به عنوان مشاور خود در امر سلامت منصوب كرد. (۰۳/۰۹/۸۸)


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:18  توسط انجمن | 
بر اساس حکمی از سوی دکتر مسعود مشایخی، مدیر کل نیروی انسانی سازمان بیمه خدمات درمانی، سید محمد حسینی طامه به سمت معاون تشکیلات و طبقه بندی مشاغل و دکتر سعید رحمانی به سمت معاون آموزش، ارزشیابی و بهبود روش های اداره کل نیروی انسانی این سازمان منصوب گردیدند.
+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:15  توسط انجمن | 

طي حكمي از سوي دكتر شيباني، معاون غذا و داروي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، دكتر محمد پيريايي به سمت مشاور امور برنامه‌ريزي منابع مالي و بودجه اين معاونت منصوب شد. (۰۳/۰۹/۸۸)

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 9:34  توسط انجمن | 

دكتر وحيد دستجردي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طي حكمي دكتر حسن آقاجاني را به عنوان سرپرست دفتر هماهنگي هياتهاي رسيدگي به تخلفات اداري منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دكتر وحيد دستجردي همچنين طي حكمي دكتر ابراهيم سعيدي را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جيرفت منصوب كرد.

گفتني است دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جيرفت اخيراً افتتاح شده است. (۲۷/۰۸/۸۸)

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 9:32  توسط انجمن | 

دكتر محققي، معاون آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طي احكام جداگانه‌اي دكتر عليرضا صديقي را به عنوان دبير ستاد امور رفاهي اعضا هيأت علمي و دكتر محمدحسين اسدي را به عنوان رئيس مركز امور هيأت علمي منصوب كرد.  

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دكتر محققي همچنين طي احكام جداگانه‌اي دكتر مجتبي پارسا را به عنوان سرپرست دبيرخانه هيأت مركزي جذب اعضاي هيأت علمي دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي، دكتر عزت‌الدين جواديان را به عنوان رئيس دبيرخانه هيئت مميزه مركزي و دكتر علي رضا مصداقي‌نيا را به عنوان دبيري شوراي علوم پايه، پزشكي، بهداشت و تخصصي اين معاونت منصوب كرد. (۲۷/۰۸/۸۸)

 

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم آبان ۱۳۸۸ساعت 9:29  توسط انجمن | 

 انتصاب سرپرست معاونت مدير عامل در امور درمان

امروز طي حکمي از سوي مدير عامل محترم سازمان آقاي دکتر فريد بارانپوريان به سمت سرپرست معاونت مدير عامل در امور درمان منصوب شد. ايشان داراي مدرک دکتري اقتصاد سلامت مي باشند که در سمت هاي رياست بيمارستان شهريار، مشاور معاونت اداري و مالي و رياست بيمارستان اسلامشهر مشغول به فعاليت بوده است. دکتر دارائي که تا کنون معاون درمان بوده است نيز به سمت مشاور مدير عامل در امور درمان منصوب شد.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:8  توسط انجمن | 
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در احکام جداگانه اي معاونين جديد پشتيباني ، ماليات بر ارزش افزوده و فني حقوقي سازمان امور مالياتي کشور را منصوب کرد.... 
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه یکم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:35  توسط انجمن | 

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی، صادق ادیبی به سمت مدیرکل امور مالی این سازمان منصوب گردید.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۸ساعت 10:17  توسط انجمن | 

طی حکمی از سوی دکتر فرزاد بزرگی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران دکتر اردشیر امینی  بعنوان سرپرست بیمارستان شهید رجایی تنکابن منصوب و از زحمات دکتر بابک علی کیائی تقدیر و تشکر شد.دکتر بزرگی در این حکم برای دکتر بابک علی کیائی جهت ادامه تحصيل در مرحله فلوشيپ آرزوي موفقيت کرد .

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 11:4  توسط انجمن | 
بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی، دکتر جمشید شایانفر مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان به عنوان مدیر پروژه پالایش و شفاف سازی جمعیت بیمه شدگان منصوب گردید.
+ نوشته شده در  شنبه یازدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 10:19  توسط انجمن | 
دکتر حمید محمد جعفری معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دکتر سید جلال حسینی مهر معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 11:6  توسط انجمن | 
به منظور ارتقاء سطح کارآمدی و پاسخگویی سازمان و در راستای سیاستهای کلان کشور، بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان بیمه خدمات درمانی دکتر محمد باقر هوشنگی به سمت مدیریت پروژه تهیه دستور العمل در حوزه فنی و بیمه گری منصوب شد.
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم مرداد ۱۳۸۸ساعت 10:23  توسط انجمن | 

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان بیمه خدمات درمانی و با توجه به تکلیف قانونی مبنی بر اجرای نظام سطح بندی خدمات مبتنی بر پزشک خانواده و نظام ارجاع برای آحاد جامعه،  دکتر چیت ساز به سمت مدیریت پروژه طراحی مدل پزشک خانواده الکترونیک منصوب گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۸۸ساعت 10:26  توسط انجمن | 

جناب آقای دکترسید شهاب الدین صدر ریاست سازمان نظام پزشکی کل کشور

جناب آقای دکتر احمد رضا جمشیدی معاونت نظارت وبرنامه ریزی سازمان

جناب آقای دکتر غلامحسن نیک نژاد لاهیجانی  معاونت انتضامی سازمان نظام پزشکی

جناب آقای دکتر علي اصغر پيوندي  معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان

نحوه انتخاب و تعداد اعضای شورایعالی سازمان نظام پزشکی

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دهم مرداد ۱۳۸۸ساعت 10:38  توسط انجمن | 
بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان بیمه خدمات درمانی کشور یوسف فرهنگ دوست از سمت سرپرستی اداره کل روابط عمومی و دفتر مدیرعامل به سمت مدیرکل روابط عمومی و دفتر مدیرعامل این سازمان منصوب شد.
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم تیر ۱۳۸۸ساعت 10:30  توسط انجمن | 

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد سعید کارآموز مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره سازمان بیمه خدمات درمانی کشور، دکتر علیرضا بحرالعلوم به سمت معاونت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان منصوب گردید.

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۸ساعت 10:26  توسط انجمن | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
وبلاگ خبری انجمن داروسازان تنکابن و رامسر

ایمیل :
anjoman.tonekapharm@gmail.com


تلفن تماس :
54229488 011 فکس 54210520 011

هرگونه بهره برداری با ذکر منبع مجاز میباشد.

پیوندهای روزانه
- داروخانه‌های ایران متفاوت می‌شوند
- در خصوص تاسیس کلینیک های ویژه بر اساس طرح تحول نظام سلامت
ایرانیان بیشتر دارای چه گروه خونی هستند؟
- هزینه‌های عوارض دیابت بسیار بیشتر از درمان است
- فواید خرمالو برای بدن
- ترس از آنفلوانزا، مصرف خودسرانه دارو را افزایش داد
تخلف بودجه‌ای در وزارت بهداشت نداریم
مکاتبه انجمن داروسازان ایران با مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی
تقاضای محدود سازی اعطای مجوز جدید جهت تاسیس شرکت های پخش دارو
اتصال نرم افزارهای داروخانه به سامانه تبادل اطلاعات سلامت (HIX)
کمپین سواد سلامت Health literacy campaign در سطح داروخانه های شهرستان
وجود ۱۰۰۰ گونه گیاه دارویی در کشور/ تولید فرآورده‌های دارویی پس از آزمایشات بسیار
پیوند دست قطع شده کشاورز مازندرانی در بیمارستان امام(ره) سار
ارسال 85 تن دارو به کشور عراق/
داروها و تجهیزات پزشکی چادرهای درمانی هلال‌احمر چگونه تامین می شود؟
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
بهمن ۱۳۹۴
دی ۱۳۹۴
آذر ۱۳۹۴
آبان ۱۳۹۴
مهر ۱۳۹۴
شهریور ۱۳۹۴
مرداد ۱۳۹۴
تیر ۱۳۹۴
خرداد ۱۳۹۴
اردیبهشت ۱۳۹۴
بهمن ۱۳۹۲
دی ۱۳۹۲
آذر ۱۳۹۲
آبان ۱۳۹۲
مهر ۱۳۹۲
شهریور ۱۳۹۲
مرداد ۱۳۹۲
تیر ۱۳۹۲
خرداد ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
فروردین ۱۳۹۲
اسفند ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۱
دی ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۱
آبان ۱۳۹۱
مهر ۱۳۹۱
شهریور ۱۳۹۱
مرداد ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
اردیبهشت ۱۳۹۱
فروردین ۱۳۹۱
اسفند ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۹۰
دی ۱۳۹۰
آرشيو
آرشیو موضوعی
- اعضای هیات مدیره
-اخبار تعرفه حق فنی داروخانه
- انتصابات
- آرشیو آخرین تفاوت قیمت داروها
- آرشیو خبرنامه داخلی انجمن داروسازان تنکابن
- اخبار آموزش مداوم و بازآموزی
- نیاز مندی مسئول فنی و خرید و فروش داروخانه
- لیست داروهای مورد تعهد ماما
-لیست داروهایی که ممکن است اشتباه پیچیده شوند.
- لیست اسامی داروخانه های تنکابن و رامسر
-آدرس،وبسایت و شماره تلفنهای مورد نیاز
- اصول نسخه پیچی
- فرم های صورتحساب نسخ بیمه داروخانه ها
- دانلود کتب و جزوات داروسازی
- سایتهای مرتبط انگلیسی زبان
- اعضای اصلی هیات مدیره انجمن داروسازان ایران
-اطلاعیه های سازمانهای بیمه گر
- سایر اطلاعیه ها
- اساسنامه انجمن ایران
- امکانات رفاهی
- تسلیت
- نمونه ای از فعالیت های رسانه ای انجمن
- فرم مربوط به معرفی مسئول فنی و قائم مقام
- مکاتبات انجمن داروسازان تنکابن و رامسر
- مکاتبات انجمن ایران
- مکاتبات دانشگاه و وزارتخانه
پیوندها
* سازمان بیمه سلامت(خدمات درمانی سابق)
* سازمان تامین اجتماعی کشور
* معاونت درمان تامین اجتماعی قدیم
* معاون درمان تامین اجتماعی جدید
* وبلاگ دفتر اسناد پزشکی مازندران
* وزارت بهداشت درمان
* امور داروخانه ها معاونت غذا و دارو
*سایت جدید معاونت غذا و دارو
* دانشگاه علوم پزشكي مازندران
*سامانه آموزش مداوم دانشگاه مازندران
* اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی
*ویکی پدیای پزشکی
* جستجوی همکاران از طریق سایت نظام پزشکی
* مرکز بهداشت استان مازندران
*سازمان نظام پزشکی
*سایت جدید نظام پزشکی
* نظام پزشکی رشت
* پزشکان تنکابن
* سایت نظام پزشکی تنکابن
* وبلاگ انجمن داروسازان ایران
*سایت انجمن داروسازان ایران
*شورای هماهنگی انجمنهای داروسازان استان مازندران
* انجمن داروسازان اراک
* انجمن داروسازان سبزوار
* انجمن داروسازان گیلان
* انجمن داروسازان اصفهان
* انجمن داروسازان بابل
* داروسازان بابل
* انجمن داروسازان رامسر
* انجمن داروسازان کرمان
* انجمن داروسازان بوشهر
*انجمن داروسازان لارستان
* انجمن داروسازان شیراز - فارس
*داروخانه دکتر حلاجیان تنکابن
* داروخانه سیزده آبان تهران
* داروخانه دکتر بهاری
*سایت سلامت ایران
*داروخانه ریحان
*انجمن متخصصین داروسازی بالینی ایران
*دکتر سیف الرضا شهابی
*داروسازان مشاور ایران
* داروياب
* کمیته کشوری آنفلوآنزای نوع A
* استانداری مازندران
* بیمه های درمانی
* انجمن علمی روانپزشکان ایران
*سازمان جهانی بهداشتWHO ( پزشکان بدون مرز)
* وبسایت داروساز ایرانی
* انجمن متخصصین علوم دارویی
* دکتر رهام صادقی
* ماهنامه دارویی رازی
*گزارش آمار به روز جهان
* رسانه مالیاتی ایران
* سازمان امور مالیاتی کشور
*مرکز ثبت عوارض ناخواسته دارویی
*وبلاگ اطلاع رسانی مصرف منطقی دارو و تداخلات دارویی
* 118 داروها
*پورتال داروساز
* پایگاه اطلاع رسانی پزشکان
* کتابخانه بین المللی داروها
* اطلاعات دارویی
* یادداشت داروساز-دکتر معنوی
* دارونامه رسمی ایران
*معاونت حقوقی و امور مجلس
*مرکز ملی اقتصاد دارو
* وبلاگ اقتصاد و مدیریت دارو
* وبسایت دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور
* لیست دانشگاه های علوم پزشکی همراه با آدرس و تلفن
* آدرس سایتهای وزارتخانه ها ، ادارات و سازمانهای دولتی
*سایتهای مرتبط با جامعه پزشکی
* مهمترین سایتهای پزشکی و دارویی
* لیست اسامی و آدرس خبرگزاریها
*مازند نیوز
* دریا نیوز
*اخبار گیلان
*روز شمار تاریخ
*جستجوگر اطلاعات علمی و پزشکی
*ژورنالهای پزشکی رایگان
*کتابخانه الکترونیکی دانشگاه کارولینای جنوبی
*سایت های دانشگاه های علوم پزشکی آمریکا ، انگلیس،استرالیا و کانادا
*سایت های بهداشتی درمانی پزشکی ایران وجهان
*دیکشنری انگلیسی به فارسی
*عناوین روزنامه های صبح امروز
* ستاد تاسیس استان جدید در غرب مازندران
*خدمات درمان اینترنتی سینا
*روزنامه های ایران
*نسخه آنلاین
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM